ok-strechy.cz - střešní krytiny a materiály pro Vaši střechu a stavbu.

ok-strechy.cz - specialisté na střechy a stavební materiály. Dodáváme střešní krytiny Bramac, Tondach, KM Beta, Mediterran, Lindab, Satjam, Ruukki a Onduline, střešní okna Velux, Fakro, Roto.  Jsme prodejce střešních krytin a stavebních materiálů s mnohaletou zkušeností. Vyberte si střešní krytinu a stavební materiál z pohodlí domova za skvělých podmínek. Vypracujeme Vám individuální cenovou nabídku na základě Vaši poptávky nebo projektu střechy. Díky obchodním kontaktům na výrobce a dlouholeté působnosti jsme schopni nabídnout atraktivní ceny a služby. 

Vyberte si z naší nabídky

DoporučujemeNABÍDKA SLUŽEB

VÝHODY NÁKUPU U NÁS

Cenová nabídka zdarma

Na základě Vaši poptávky a projektu střechy Vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma. Cenovou kalkulaci vypracujeme kompletní, včetně všech doplňků na celou střechu.

Doprava

Dopravu zdarma poskytujeme dle obchodních podmínek jednotlivých výrobců nebo podle výše objednávky jednotlivých produktů. Náklady na dopravu a palety uvádíme do cenové nabídky.

Způsoby platby

Nabízíme Vám platbu na základě proforma faktury a některé produkty dodáme na dobírku.

Mobilní zařízení

Náš eshop splňuje nejmodernější požadavky na současné weby. Prohlížet si ho můžete na počítači, tabletu, mobilu - zobrazení se vždy optimálně přizpůsobí vašemu zařízení.

100% spokojenost

Naše společnost působí na českém trhu již 5 let, což je pro vás zárukou, že při spolupráci s naší firmou budete spokojeni.

Ochrana osobních údajů

GDPR